• YAMAN TEKNİK TESİSAT/İNŞAAT TAAHHÜT
    • Su Tesisatı,Doğalgaz Tesisatı,Laminant Parke,Güneş Enerjisi ve Sıfırdan Anahtar Teslimi İnşaat

Anasayfa


     ECA PROTEUS PREMİX 24KW

   
Ürün Kodu : 101
Üretici : ECA
Ürün Özellikleri
24 KW 20,000 KCAL TAM YOĞUŞMALI KOMBİ *FİYAT SORUNUZ*
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
E.C.A., yeni kombisi Scot ile tüketicilerini yeni ürün ve teknolojileriyle tanıştırmaya devam ediyor.Akıllı kombi olma özelliğiyle öne çıkan Scot, evin sıcaklığının cep telefonundan veya bilgisayardan ayarlanmasını ve bu özellikleriyle doğalgaz tüketiminde %30’a kadar tasarruf edilmesini sağlıyor.
30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., yeni tam yoğuşmalı premiks kombisi SCOT’u (Güvenli Yanma Teknolojisi) Türkiye’de ilk yerli üretim olarak hayata geçirmenin gururunu yaşıyor. E.C.A. Akıllı Oda Termostatı aracılığıyla Scot kombi; tüketicilere evin sıcaklığını izleyebilme,  kombinin ne zaman ve ne kadar çalıştığını öğrenebilme imkanı sunuyor.Oldukça sessiz çalışma özelliğine sahip Scot kombi, cep telefonundan kumanda edilebildiği gibi tüketici kullanım alışkanlıklarını kaydedip otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Bu sayede tüketiciler sıcak su için beklemek zorunda kalmıyor ve hem enerji hem su tasarrufu sağlıyor.
24 kW kapasiteli Scot kombi; güvenli yanma teknolojisi, farklı gaz tiplerine ve basınçlarına kendiliğinden adapte olma ve soft start ile sessiz yanma özelliklerine sahip. Ayrıca, doğalgaz ve LPG kullanma olanağı, kalorifer devresi için ECO modu ve kullanım suyu temininde tüketici alışkanlıklarını kaydeden COMFORT modu gibi kolaylıklar sunuyor.Gelişmiş parametre menüsüne sahip E.C.A. Scot kombi, bu gelişmiş menü ile fan hızını değiştirme ve baca boyunu arttırarak yatayda 13 metreye kadar Ø60/100 konsantrik baca kullanımına imkan sağlıyor. Design Turkey 2016 Yapı Bileşenleri kategorisinde tasarım ödülüne layık görülen Scot kombi, yuvarlak hatlı zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile sunduğu kullanım kolaylıklarına ek olarak göze de hitap ediyor
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret43830
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.603618.6781
Euro19.487919.5660
Hava Durumu
Saat
TERMOSTATİK VANA
KATI YAKIT KAZANLARI